O autoroch

Michal Fojcík

Michal Fojcík

V lete zanietený cyklomaniak brázdiaci lesy a lúky. V zime si zas neodoprie freeride jazdu na čerstvom prašane z najvyššieho ľadovca. Farbám sa venuje už od roku 2006. V roku 2008 založil na Slovensku najväčší internetový obchod s farbami efarby.sk, ktorý riadi. V roku 2015 spustil výrobu a predaj revolučných razníc na výrobu obkladu Stamp, vďaka ktorým pomáha šetriť ľudom rozpočet pri rekonštrukcii ich bývania alebo prevádzok. Zároveň je držiteľom niekoľkých certifikátov z odborných školení a technických znalostí o náterových hmotách od najväčších svetových školiteľov. Má rád karmu, rád pomáha ľudom a robí veci win-win.

Prezrite si ďaľšie články od autora: Michal Fojcík - Website

Follow Me:
FacebookLinkedInYouTube

10 Reakcií na O autoroch

 1. Jana Kováčová povedal:

  Dobrý deň, chcela by som sa spýtať akými farbami vymaľovať drevené sochy do exteriéru. Jedná sa o farebné vymaľovanie tvárí a figúry. Ďakujem

 2. Miroslav povedal:

  Dobrý deň, mám chalupu obloženú polgulatinovým obkladov zo smreku, na ktorom bol pred piatimi rokmi aplikovaný náter transparentným lakom, pravdepodobne Belinka. V súčasnosti náter popraskal najmä na miestach, kde častejšie prichádza do styku s vodou ( dážď, sneh). Zároveň sa na niektorých miestach vytvára pleseň. Uvažujem, že chalupu postupne celú prelakujem . Prosím, poraďte mi, ako mám postupovať a aký materiál by ste mi odporučili použiť. Je možné neporušené časti obkladu len pretrieť nejakým lakom, ktorý by sa dal natrieť na pôvodný lak?

 3. Dušan Slančík povedal:

  Kúpil som detskú postieľku, je to SM masív, podľa mňa nie je ošetrená náterom. Nemám čas ani chuť naťahovať sa s internetovým predajcom, poraďte mi prosím hygienický nezávadný transparentný náter, vhodný pre nábytok aj pre úplne malé deti.

  Ďakujem

 4. Janina povedal:

  Dobrý den,
  mohli byste mně prosím poradit, jaká jaký druh barvy je nejlepší použít na litinové radiátory? Už jednou natírané byly, chci je “vynoviť”.
  A ještě jedna otázka – mám doma starou kostelní lavici, těžkou, masivní. Chtěla bych ji jen osmirkovat a natřít tak, aby to krásné staré dřevo bylo vidět. Nechci ale lesklý lak. Poradíte mně, jak na to?
  Díky moc.

 5. Ivan S povedal:

  Pekné popoludnie

  chcem sa spýtať čím môžem namoriť/nalakovať drevené rúčky na príbory.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *